KONST / Litografier / Färglitografier 15464021
nr 1546 4021
Al Wagiella
(f. 1939)
Färglitografier, 3 st, Al Wagiella (f. 1939), Signerade, Balett & Golf-triptyk, yttermått inklusive ram: 75x59 - 59x78 cm
Al Wagiella, sudanesiskfödd målare och grafiker född 1939.
Utrop:
600 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:06:20